Om oss

Bädd & Bad AB, Grustagsgatan 22, 254 64 Helsingborg, Sweden. Tel: +46 42 26 66 66 • Fax: +46 42 26 66 76 • info@bed-bath.com • VAT # SE556127230201

Bädd&Bad startade sin verksamhet 1969 och levererar hotellprodukter av hög kvalité till den nordiska marknaden samt övriga delar av världen.

Försäljning
John Berg
John Berg

+46 42 26 66 60
+49 800-1826923

john@bed-bath.com
Peter Berg
Peter Berg
+46 42 26 66 65
peter@bedbath.se
Michel Ekberg
+46 42 26 66 61
+47 906 255 36
michel@bedbath.se


Hans Gahnström
+46 (0) 707 56 55 10
hansg@bed-bath.com


Fredrik Gyllenberg
+46 76 225 37 79
fredrik@bed-bath.com


Marie Mårtensson
+46 42 26 66 72
marie@bedbath.se


Ingela Sturesson
+46 42 26 66 64
ingela@bedbath.se

Erik Svegart
+46 42 26 66 63
erik@bedbath.se

Viktor Svegart
Viktor Svegart
+45 70 22 88 99
viktor@bed-bath.com

Rasmus von Sybel
+358 40 5900 150
rasmus@bed-bath.com
Administration och inköp
Marie Berg
Marie Berg
+46 708 399 380
marie@bed-bath.com

Elisabeth Kronkvist
+46 42 26 66 68
elisabeth@bedbath.se
Ann-Christin Svensson
+46 42 26 66 69
ann-christin@bedbath.se
Ann-Christine Nilsson
Ann-Christine Nilsson
+46 42 26 66 67
ann-christine@bedbath.se
Maria Jakobsson
Maria Jakobsson
+46 42 26 66 70
maria@bedbath.se
Katarina Rosiak-Nilsson
Katarina Rosiak-Nilsson
+46 42 26 66 74
katty@bedbath.se
Logistik
Bertil Mårtensson
Bertil Mårtensson
+46 42 26 66 77
lager@bedbath.se
Jonas Nilsson
Jonas Nilsson
+46 42 26 66 77
lager@bedbath.se
Anders Svensson
Anders Svensson
+46 42 26 66 77
lager@bedbath.se
;